KUMAŞ GRUBU OLAN ÇANTALAR SU GEÇİRİR Mİ?

 

Çanta kumaşlarımıza özel bir işlemle Su İtici Özellik kazandırlmış olduğundan Su geçirmez. 

 

ÇAMAŞIR MAKİNASINDA YIKANIR MI?

 

Kumaş grubundaki çantalarımız makinde yıkanabilir, kumaşta bozulma yada aksesuarlada paslanma söz konusu olmaz. Ancak kumaş makinede yıkandıktan sonra su geçirmez özelliğini yitirebilir. 

Suni deri olan çantaları hafif nemli bezle silebilrsiniz. Aseton, benzin, alkol vb. kimyasal temizleyicileri kullanmayınız.

 

SİPARİŞİM ELİME NE ZAMAN ULAŞIR?

 

Sipariş geçtikten sonra ürün aynı gün ile 48 saat arasında kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içi ertesi gün, diğer yerler 2 yada 3 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir. 

 

HANGİ KARGO FİRMASIYLA ÇALIŞIYORSUNUZ?

 

Anlaşmalı  olduğumuz kargo firması Aras kargodur. 

 

İADE SÜRECİ NASIL İŞLER?

 

Kabul görmeyen ürün teslim alındıktan sonra 7 gün içinde kullanmadan, etiketine zarar vermeden tarafımıza kolaylıkla iade edebilir yada değiştirebilirsiniz

 

ÇANTALAR GARANTİLİ Mİ?

 

571 Collections logolu çantalarımız garantilidir. Ürünlerimiz aynı kalite ile bize ait olmayan başka sitelerde, ara toptancılarımız ile perakende olarak pazarlanmaktadır bu durumlarda muhatabınız satın aldığınız yerdir. 

 

KAPIDA ÖDEME VAR MI?

 

Kapıda ödeme yok, sadece site üzerinde kart ile yada banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

 

SAĞLIK AÇISINDAN CİLDE TEMASINDA SORUN OLUR MU?

 

571 Collections Çantalar kanserojen, fitalat, azo boyar gibi sağlığa zarar verici maddeler ve ağır metaller içermez. Ürünlerimizin testleri resmi kurumlar tarafından yapılmaktadır. 

 

ÇANTALAR RESİMLERDEKİ GİBİ FİGÜRLÜ MASKOT ANAHTARLIK İLE BİRLİKTE Mİ GELİYOR? 

 

Görsellerde olduğu gibi 571 Collections krinkıl çantalar maskot anahtarlık hediyelidir. 

 

KARGO GELMİŞ ANCAK BENİ EVDE BULAMAMIŞ, ÜRÜNE NASIL ULAŞIRIM?

 

 

Adresinizde  bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 Gün içerisinde şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler firmamıza geri gönderilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR