Kuruluşundan  bu yana faal olarak sürekli ve istikrarlı bir şekilde, bilgi birikimi, uzman kadrosu, pro-aktif ekip çalışması, hızlı ve güvenilir yollardan sonuca ulaşması , kaliteli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile, bugün sektöründeki en seçkin kuruluşlardan biri olmuştur.

 

Başlangıç ve merkezi olarak Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde İran transit yolu üzerinde 571 IMPORTER tesislerinde başlayan yolculuğumuz günden güne büyüyerek devam etmektedir. Temel ilkemiz dürüstlük üzerine inşaa edilmiş ve müşteri odaklı direkt imalattan toptancılara  ulaşarak hizmet vermekteyiz. Ticaretin ve  ticari ahlakın ne olduğu konusunda; yıllarını, ömrünü  ticarete adamış olan merhum babamız Hacı Hasan DEMİRHAN'dan ahlaklanmış , onun öğretileri ile derlenmiş  olup bu doğrultuda devam ediyor ve etmekteyiz.

 

Rekabetin yol gösterici, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında, belirleyici etken: “bireysel kalite”, “ekip kalitesi” ve “yönetim kalitesi” dir. Bu anlayışın sonucu olarak, rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, kuruma özgü bilgi ve becerilere sahip yönetimidir.

 

Bu bağlamda, 571 IMPORTER ; hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapısı ile müşteri memnuniyeti  esası üzerine kurulu bir anlayış içinde, kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yine bu amaca yönelik olarak bünyesinde oluşturduğu servisi ile günün her saati müşterilerinin hizmetindedir.

 

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle, tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı, piyasadaki arz ve talep ilişkisi doğrultusunda sürekli yenilenen ürün takibi ve doğru zamanda doğru ürünü müşterisine sunmasıyla  571 IMPORTER; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, güvenini kazandığı müşterilerinin memnuniyetini misyon edinmiştir.

 

571 IMPORTER  tüm bu hizmetleri; merkezi  Doğubayazıt'ta olmak üzere, İstanbul ve Çin’deki şubeleri ile vermektedir.

 

571 IMPORTER  etik değer ve prensiplere olan bağlılığı, oturmuş altyapısı ile her türlü ithalat, ihracat ve gümrük işlemleriniz içinde güvenilir bir adres olmayı kati bir şekilde prensip edinmiştir.

 

 

POLİTİKAMIZ; Piyasaya doğru zamanda doğru ürünü sunma, arz ve talep ilişkisini profesyonelce takip etme, ithalat , ihracat, gümrükleme, transit, antrepo ve depolama ile komisyonculuk hizmetinde de kaliteli, söze sadakat ve ahde vefa  ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR